Strona główna
Przedstawiamy Państwu ofertę wspaniałych koronkowych wykrojników firmy Tattered LaceTM
Bogactwo koronkowych wzorów zachwyca swą delikatnością i niepowtarzalnym urokiem. Kolekcja zaprojektowana przez znaną angielską projektantkę Stephanie Weightman jest stale powiększana.
Najwyższej jakości wykrojniki Tattered LaceTM posiadają specjalną powłokę powodującą, że wycinany papier nie przykleja się i wycinanie nimi nie wymaga podkładania woskowanego papieru. Wykrojnik Tattered LaceTM podczas intensywnego używania może się rozgrzać i papier będzie się od niego trudno odklejał. Wówczas wystarczy go włożyć do lodówki na 10 minut i powłoka odzyska pierwotne właściwości. Wykrojniki Tattered LaceTM można używać do wycinania papieru, kartonu, vellum, kartonu mirror i glitter, przezroczystej folii, tkanin, filcu i wielu innych. Wykrojników Tattered LaceTM można używać do wszystkich ogólnie dostępnych ręcznych maszynek do wycinania takich jak Sizzix, Fiskars oraz elektrycznych jak Ebosser.
W publikowanych przez firmę Tattered LaceTM wydawnictwach z dołączonym gratisowym wykrojnikiem i arkuszami pięknego kartonu na tła, co miesiąc prezentowane jest krok po kroku kilkanaście projektów kartek zachwycających swą urodą.
WYKROJNIKI - PROMOCJA
FOLDERY DO EMBOSINGU - PROMOCJA
WYDAWNICTWA - PROMOCJA
AKCESORIA - PROMOCJA