LUPY I LAMPY


Powiększ

610-713

Wysokiej jakości lupa z lampą mocowana do stołu. Soczewka o średnicy 12 cm 2-krotnie powiększająca,
wokół której zamontowano okrągłą żarówkę typ T5 22W G10q dającą białe dzienne światło Umieszczenie żarówki wokół soczewki zapewnia równomierne oświetlenie całej powiększanej płaszczyzny roboczej.
Łamane ramię o długości 90 cm pozwala na ustawienie soczewki w dowolnym położeniu. Lupa jest idealna do wszystkich robótek ręcznych, haftów i innych prac wymagających powiększenia i podświetlenia powierzchni roboczej. Końcówka mocująca zapewnia stabilne i łatwe zamocowanie lupy do blatu o grubości do 6 cm.
Soczewka może być zamykana ruchomą klapką.
Kolor obudowy: biały.
Wyrób jest objęty 2 letnią gwarancją producenta.
239,90 zł / szt.

Powiększ

610-714

Wysokiej jakości lupa z lampą do postawienia na stole. Soczewka o średnicy 9,5 cm 2-krotnie powiększająca 
z wmontowaną 2 cm lupką 4-krotnie powiększającą. Wokół soczewki zamontowano okrągłą żarówkę typ 12W G10q dającą białe dzienne światło. Umieszczenie żarówki wokół soczewki zapewnia równomierne oświetlenie całej powiększanej płaszczyzny roboczej. Łamane ramię pozwala na ustawienie soczewki w różnych położeniach. Lupa jest idealna do wszystkich robótek ręcznych, haftów i innych prac wymagających powiększenia i podświetlenia powierzchni roboczej. Lampa posiada stabilną podstawę.
Soczewka może być zamykana ruchomą klapką.
Kolor obudowy: biały.
Wyrób jest objęty 2 letnią gwarancją producenta.
169,90 zł / szt.

Powiększ

611-730

Lupa na szyję na sztywnym ramieniu 
powiększająca 2 razy z obrotową soczewką 
i punktową soczewką powiększającą 8 razy
53,90 zł / szt.

Powiększ

611-731

Lupa na szyję z ruchomą plastikową soczewką o śr. 10,5 cm powiększającą 2 krotnie z dodatkowym polem o śr.2 cm powiększającym 8 krotnie.
Lupa jest idealna przy wykonywaniu różnych robótek ręcznych, czytaniu itp.
49,90 zł / szt.

Powiększ

610-380

Uniwersalna lupa na szyję na sztywnym ramieniu z podświetleniem LED powiększająca 2 razy z punktową soczewką powiększającą 8 razy. Jest bardzo przydatna przy haftowaniu, czytaniu i pracach wymagających dobrego widzenia drobnych szczegółów, a lampka LED dzięki możliwości obrotu o 180o optymalnie oświetla powierzchnię roboczą. Lampka jest zasilana 4 bateriami 1,5 V LR 6 AA, które nie są dołączone.
95,90 zł / szt.

Zamknij